VLND vs Kajakas

Esmakordselt Eesti hoki ajaloos visati litter mängu Viljandi Jäähallis Eesti Noorte Meistrivõistluste raames.

VLND Hokikool pani võistkonna üles F2 gruppi, mis koosneb 2009-2012 aasta sündinud lastest. Kokku osales esimesel mängul 12(11 väljakumängijat + 1 väravavaht) VLND hokikooli kasvandikku.

Mängitakse poole platsi peal 2x20 minutit puhast aega.

Ajaloolises mängus osalesid: Nathan Orav, Gabriel Tralla, Karl-Sebastian Luik, Kevin Varkel, Daniel Verrev, Jan Kiivikas, Riho Palu, Mattias Palmiste, Robert Tuula, Siim Hommik, Kaspar Mõru ja Rasmus Mõru.

Tasavägine kohtumine lõppes 1:1 viigiga ning Viljandi poolt tasub kiita kõiki lapsi!

F2 alagrupis on kokku 8 võistkonda( Vipers Black 2011, HK Tornaado, HC Panter, Narva PSK 2,  HK Kajakas, Viru Sputnik, VLND Hokikool ja Narva PSK 1)