Uisukool

Uisutamise algõpe igale vanusele

Algõpe lastele

Uisutamise ABC lastele kuni 15 eluaastani toimub rühmades. Kui enamus põhitõed on selgeks saadud, siis on võimalik liituda meie edasijõudnute gruppidega, kus keskendume juba spetsiifilisemalt jäähokile ning eelnevalt õpitud oskuste täiendamisele.

Uisukooli fookus on panna laps end jääl mugavalt tundma, omades piisavalt oskusi nii edas- kui tagurpidi uisutamiseks. Lisaks õpivad lapsed: üleastumised uiskudel, korrektne hoki rüht, ülevaade kuidas toimivad jääl uisuterad(kandid: sise- ning väliskant), kukkumine jms.

Algõpe täiskasvanutele

Uisukool võimaldab igal soovijal saavutada meie õppekava järgi vajalikud oskused, et end uiskudel jääl mugavalt tunda. Kuna paljudele ei sobi fikseeritud ajagraafik, siis pakume võimalust Teil enda graafik ise koostada, kas osaleda grupitreeningutes või valides individuaaltreening.

ALGÕPE LASTELE

Esimene trenn TASUTA!

Kuutasu: 50 eur

Korramaks: 10 eur

Esimene hooaeg varustus klubi poolt!

ALGÕPE TÄISKASVANUTELE

Esimene trenn TASUTA!

Kuutasu 50 eur

Korramaks 10 eur

Võimalus rentida meilt ka varustust!